Mobil

Red Pass Video Nedir?

Red Pass video, video izleme uygulamalarını sınırsız bir şekilde kullanmanızı sağlayan bir Vodafone paketidir. Siz de bu pakete geçerek, internet kotanızdan yemeden Youtube gibi video izleme uygulamalarında vakit geçirebilirsiniz.

Red Pass Video Ne Demek?

Vodafone Red, kullanıcılarına her zaman işe yarar paketler sunmaktadır. Bu paketler sayesinde kullanıcılar kendini özel hissetmektedir. Red Pass da bu paketlerden birisidir. Tarife sayesinde kullanıcılar, sınırsız bir şekilde video uygulamalarını kullanmaktadır.

Red Pass Video Detayları

Red Pass Video Detayları, söz konusu tarifeye geçmeden önce kesinlikle incelenmelidir. Bu sayede kullanıcılar, uzun bir dönem kullanmayı taahhüt ettikleri paketin detaylarına hakim olacaktır. Tarife, ilk olarak Youtube, Youtube Müzik, Youtube Kids ve İzlesene uygulamalarında geçerlidir. Bu uygulamalar haricinde yapılan video izlemeleri, normal internet kotasından harcamaktadır.

Ayrıca herkes sınırsız video paketinden faydalanamaz. Bu paketten faydalanabilmek için ilk olarak kullanıcıların Red 30GB Sınırsız Video paketine geçmesi gerekmektedir. Paket ile yararlanılacak olan tüm videolar 480P olarak ayrıca optimize edilmiştir. Konu ile ilgili bilmeniz gereken diğer detaylar ise şu şekildedir:

  • Sınırsız Video Paketi, yazımızda daha önce de belirttiğimiz uygulamalarda internet kotasından yemez.
  • Red 20, Redli 20 Plus, Redli Yaz Video, Red 35, Red 40 GB, Red Sınırsız Video 30 tarifelerini kullanan üyeler, Red Pass Video hakkını ücretsiz bir şekilde kullanabilir.
  • 32 TL olarak, ayrıca pakete dahil edilebilir. Ödemeler aylık periyotlar ile yapılmaktadır.
  • Paketin kullanım süresi, onay SMS’i geldikten sonra başlamaktadır.
  • İzlenecek videolar 480P kalitesinde optimize edilmiştir.
  • Sınırsız video paketi yalnızca yurt içi kullanımda geçerlidir.
  • Paket, 3. Kişi veyahut da kişilere devredilemez; aktarılamaz. Reklamların internet kotasını yememesi için 500 MB hediye olarak hattınıza tanımlanmaktadır.

Red Pass Video Nasıl Kullanılır?

Red Pass Video nasıl kullanılır sorusunun cevabını aradığınıza göre, bu tarifeye geçmeye karar vermişsiniz. Doğru bir kararın ardından, Vodafone servislerine mesaj atarak ya da doğrudan Vodafone web sitesine giderek ilgili tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Yine Vodafone bayilerinden de geçiş yapmak mümkündür.

Hediye Çarkı Video Pass Paketi Ne İşe Yarar?

Hediye çarkı çevirdiğinizde de video pass paketi ile karşılaşabilirsiniz. Bu hediye size çıktığında, 24 saat boyunca sınırsız bir şekilde Youtube ve İzlesene uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Vodafone Pass Nerede Kullanılır?

Vodafone Pass ile birtakım uygulamaları internet kotanızdan yemeden kullanabilirsiniz. İletişim paketinde sosyal medya uygulamalarını, müzik paketinde Spotify ve türevi uygulamaları; video paketinde ise Youtube ve İzlesene gibi uygulamaları sınırsız kullanabilirsiniz. “Red Pass Müzik Nasıl Kullanılır?” yazımızı okuyarak konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vodafone Pass Nedir ve Ne İşe Yarar?

Pass tarifesi sayesinde, anlaşılan uygulamaları internet kotanızdan yemeden kullanabilirsiniz. Yazımızın içerisinde bu konudan çok daha detaylı bir şekilde sizlere bahsettik.

Vodafone Video Pass Nedir Hangi Uygulamalarda Geçerli?

Vodafone Video Pass, aylık 32 TL ödeme karşılığında video uygulamalarını sınırsız bir şekilde kullanmanızı sağlar. Bu tarife yalnızca Youtube ve İzlesene uygulamalarında geçerlidir.

Vodafone Video Pass Kaç P?

Video Pass Paketi, Android işletim sistemine sahip cihazlarda 480P video izlemeye imkan vermektedir. Dilerseniz bu kaliteyi artırabilirsiniz. Tarifenin özgürlüğü video kalitesine bağlı değildir.

Daha fazla kaliteli içerik için web sitemizi takip edebilirsiniz. Günlük olarak faydalı içerikler paylaşıyoruz.

Gamzegül Kütükoğlu

Merhaba ben Gamzegül! Yaklaşık olarak 2020 senesinden beri yazarlık yapıyorum ve kendimi bu alanda geliştiriyorum. Web sitemizin "İnceleme" kategorisinden ben sorumluyum!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu