Mobil

Red Pass Müzik Nasıl Kullanılır?

İnternet kotası, ülkemizdeki en büyük problemlerin başında gelir. Vodafone Red Pass Müzik uygulaması sayesinde internet kotasından kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken doğru SMS kodunu kullanarak bu tarife geçmektir.

İçindekiler

Red Pass Nedir?

Vodafone, kullanıcılarına faydalı paketler üretmeye devam ediyor. Red Pass da bu paketlerden birisi olarak bilinmektedir. Söz konusu uygulama sayesinde, tarifeyi kullanan Vodafone üyeleri; internet kotasından yemeden bazı uygulamaları ücretsiz olarak kullanmaktadır.

Red Pass paketleri kendi içerisinde farklı kollara ayrılır. Bu kollardan en beğenileni ise video ve müzik araçlarıdır. Bu ikilinin yanı sıra iletişim uygulamaları da Red Pass sayesinde internet kotasından yemeden kullanılmaktadır.

Red Pass Müzik Nedir Nasıl Kullanılır?

Vodafone sınırsız müzik dinleme paketi olarak da bilinen Red Pass Müzik, birçok müzik dinleme uygulamasını internet harcamalarından ayrı tutmaktadır. Söz konusu tarifeyi kullanan Vodafone üyeleri, internet kotalarından yemeden Spotify, Karnaval, Power App ve Radyo Fenomen uygulamalarını kullanmaktadır. Bunun yanı sıra, tarifeye kısa süre içerisinde geçiş yapılmaktadır.

Müzik uygulamalarını internetten harcamadan kullanmak isteyen üyeler, MUZIKPASS yazıp 3636’ya mesaj atmalıdır. Ardından geçiş işlemi tamamlanacak ve kullanıcılar herhangi bir tarifeye ek ücret ödemeden Red Pass üyesi kabul edilecektir.

Red Müzik Nedir?

Vodafone paketi içerisinde kendine yer bulan Red Müzik, birçok müzik uygulamasını internetten harcamadan kullanmanızı sağlamaktadır. Bu paket sayesinde Spotify, Karnaval, Power App ve Number One uygulamaları internetten yemeden kullanılmaktadır.

Red Pass Paketi Nedir?

Vodafone Red Pass paketi, bütün sosyal medyalarda kullanılabilir ayrıcalıklı bir pakettir. Paket içeriğinde verilen hizmetler kapsamında Whatsapp, Signal Messenger, BiP ve diğer birçok ağ; sınırsız bir şekilde internetten yemeden kullanılmaktadır.

Pass Paketi Nedir Nasıl Kullanılır?

Pass paketi, Vodafone hizmetlerinden biridir. Büyük sosyal ağlarda kullanılmaktadır. Instagram, Twitter ve Facebook için sınırsız internet kullanımı vermektedir.

Red Pass Video Nedir?

Vodafone ayrıcalıklarından bir diğeri de Red Pass Video’dur. Bu araç sayesinde internet paketinizden yemeden video uygulamalarını kullanabilirsiniz. Söz konusu tarifenin fiyatı aylık olarak 32 TL şeklinde belirlenmiştir. Fatura döneminden dönemine ödeme yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için “Red Pass Video Nedir?” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

Red Pass Video Ne Demek?

Red Pass Video, Youtube; Youtube Müzik ve İzlesene uygulamalarında internet kotasından yemeyen bir pakettir. Bu paket sayesinde kullanıcılar limitsiz bir şekilde video izleme uygulamalarında zaman geçirebilirler. Üstelik bu saatlerin herhangi bir sınırı yoktur. İster 10 GB ister 200 GB harcama yapabilirsiniz.

Redd Pass İletişim Ne Demek?

İletişim uygulamalarında internet kotası yemeden mesajlaşabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Redd Pass İletişim paketine geçiş yapmak. Bu paket, yalnızca Vodafone üyelerine özel olarak sunuluyor. BiP, WhatsApp, Telegram vs. önemli mesajlaşma uygulamaları; internet kotasından yemeden sınırsız bir şekilde kullanılıyor.

Red Pass Sınırsız İletişim Ne Demek?

Red Pass sınırsız iletişim, mesajlaşma ve sesli konuşma uygulamalarında internet kotasından yemiyor. Bu sayede internet paketiniz bitmiş olsa dahi uygulamaları kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Söz konusu paketin en iyi özelliğinin hayat kurtarıcı olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Red Pass Sosyal Nedir Nasıl Kullanılır?

Red Pass Sosyal, sosyal medya uygulamalarını internet kotasından yemeden kullanmanızı sağlıyor. Bu tarifeye geçiş yaptığınızda herhangi bir sorun yaşamadan sınırsız bir şekilde Instagram, Twitter ve Facebook gibi dünyaca ünlü sosyal ağları kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere ayrıcalıklı Vodafone tarifelerinden Red Pass’ı tanıttık. Daha fazla faydalı içerik için web sitemizin ana sayfasını ziyaret edebilir, detaylı paket bilgileri için ise Vodafone‘un internet sitesine göz atabilirsiniz.

Gamzegül Kütükoğlu

Merhaba ben Gamzegül! Yaklaşık olarak 2020 senesinden beri yazarlık yapıyorum ve kendimi bu alanda geliştiriyorum. Web sitemizin "İnceleme" kategorisinden ben sorumluyum!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu