Oyun

PS4 Almanya Fiyatı 2022 Yılında Ne Kadar?

PS4 Almanya fiyatı 2022 yılı içerisinde 1199 Euro olarak belirlendi. Tabii ki ürünün özelliklerine göre bu fiyat değişiyor.

Almanya PS4 Fiyatları 2022 yılında en çok merak edilen konulardan birisi olarak biliniyor. Bu yazımızda, söz konusu cihazın tüm modelleri hakkında en güncel fiyatlardan sizlere bahsediyor olacağız.

Almanya PS4 Fiyatları 2022

Almanya PS 4 Fiyatları 2022PS4 Pro 1 TB Oyun KonsoluPS4 Slim 500 GB Oyun Konsolu
Fiyat1200 Euro750 Euro
PopülerlikEn Popüler 3. PS4En Popüler 2. PS4
On Üzerinden Puan87
TürProSlim
PS4 Almanya Fiyatı

Almanya, birçok konuda gelişmiş ülkelerin başında geliyor. Gerek halkının yaşam kalitesi bakımından, gerekse fiyatların uygunluğu bakımından birçok ülke tarafından örnek alınıyor.

Özellikle arabalar ve akıllı cihazlar, bu ülkede çok uygun fiyatlar ile satın alınabiliyor. PS4 gibi oyuncuların sevdiği ürünler de akıllı cihazların başında geliyor.

  • PS4 Almanya Fiyatı 2022 yılında 705 Euro ile 1199 Euro arasında değişiklik gösteriyor.
  • Almanya Playstation 4 Slim 1 TB fiyatı, en pahalı ürün modeli olarak biliniyor ve 1199 Euro fiyatı ile satın alınabiliyor.
  • Almanya Playstation 4 500 GB ise en ucuz ürün modeli olarak öne çıkıyor ve düşük bütçeli oyuncular tarafından tercih ediliyor. Almanya Playstation 4 500 GB fiyatı şu anda 705 ile 800 euro arasında değişiklik gösteriyor. Ürünü satan marketlerin birçok promosyonu vardır. Ürünü satın aldığınızda, sizlere ikinci bir Dual Shock cihazı verilir.
PS4 Almanya Fiyatı
PS4 Almanya Fiyatı

Playstation 4 ile İlgili Merak Edilenler

En güncel oyun konsolu PS 4 ile ilgili merak edilen birçok soru var. Aklınızdaki tüm sorularınızın yanıtı web sitemizin ilerleyen bölümlerinde yer alıyor.

PS 4 Kaç Kilogram?

Uzaktan oyun oynanabilen, birçok fonksiyonu ile birlikte adeta bir PC görevi gören bu cihazın ağırlığı yaklaşık olarak 3 kilogramdır.

PS 4 Pro Çıkış Tarihi

Sony tarafından piyasaya sürülen oyun konsolu, 7 Eylül 2016 tarihinde sevdikleri ile buluştu. Bir Çarşamba günü piyasaya sürülen ürün modeli, Türkiye saati ile akşam 22.00’da tanıtılmıştı.

PS 4 Almanya’da Kaç Euro?

PS 4 fiyatı, en uygun olarak Almanya’da satılıyor. Cihazın bu ülkedeki fiyatı ise ürün modeline göre değişiklik gösteriyor. Fiyatlar genellikle 700 ile 1200 dolar arasında bulunuyor.Almanya Playstation 4 Fiyatı

PS5 Fiyatı Ne Kadar?

Ülkemizdeki en pahalı cihazlardan biri olarak PS 5 konuşuluyor. Bu oyun konsolunun fiyatları ise cep yakıyor. PS 5 fiyatı ülkemizde genellikle 10 bin liranın üzerinde seyrediyor.

PS4 Tanıtım Videosu

Bu yazımızda PS4 Almanya Fiyatı hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Daha fazla böyle içerik okumak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Almanya ürün fiyatlarını güncel olarak linkteki web sitesinden izleyebilirsiniz.

Sizlere veda etmeden önce teknoloji sevdalısı takipçilerimize bir telefon önerimiz var. Ülkemize yeni giriş yapmış Omix X500 inanılmaz bir fiyata ve amiral gemisi özelliklerine sahiptir. Ürün ile ilgili detaylı incelememize göz atabilirsiniz.

Beril Gülüş Akyol

Beril Gülüş Akyol, 2009 senesinde İnönü Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi'nden mezun olmuştur. Sitemizin "Sinema" kategorisinde yazar olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu