Yaşam

Haldun Demirhisar Serveti Ne Kadar ve Ne İş Yapıyor?

Haldun Demirhisar serveti, Serenay Sarıkaya ile arasında geçen magazin olaylarından sonra çok konuşulmaya başlandı. Haldun Demirhisar zengin mi sorusunun cevabını bu yazımızda sizler için veriyor olacağız. Keyifli okumalar dileriz. Yazımızın sonunda, değerli görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı unutmayın!

Haldun Demirhisar Serveri

İçindekiler

Haldun Demirhisar Kimdir?

Tam ismi Haldun İbrahim Demirhisar olan iş adamı, ünlü sevgilileri ve çapkınlıkları ile son zamanlarda adını duyurmaya başladı. Çok popüler ve genç ünlüler ile aşk dedikoduları yaşayan İzmirli iş adamı, önce Serenay Sarıkaya ile daha sonra ise Bennu Gerrede’yle adını duyurmayı başardı.

Haldun Demirhisar Serveti Ne Kadar?

Birçok ünlü eğlence işletmesinin sahibi olan Haldun Demirhisar Serveti, net olarak bilinmiyor. Ancak bu servetin yaklaşık olarak 10 milyon lira ile 20 milyon lira arasında değişiklik gösterdiği düşünülüyor. Bu zengin iş adamının asıl serveti ise, ilerleyen zamanlarda ortaya çıkacak gibi duruyor.

Haldun Demirhisar Ne İş Yapıyor?

Ün kazanmaya başlayan Demirhisar, aslına bakacak olursak zengin bir iş adamı olarak biliniyor. Demirhisar’ın, birçok farklı sektörde dev yatırımları bulunuyor. Alınan duyumlara göre, kişinin ortak olduğu işletmelerin başında şunlar geliyor:

  • The Stay Otel
  • Kuum Beach
  • Plage Isolee

Son olarak ünlü iş adamının Heavenly dDF şirketinin de ortaklarından birisi olduğu düşünülüyor.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Serenay Sarıkaya, gençlik yıllarından beri birçok başarılı projede yer almış güzel bir oyuncudur. İlk olarak Medcezir dizisi ile adını duyuran Serenay Sarıkaya sevgilisi ile de zaman zaman gündeme gelmiştir.

Güzel oyuncu, kariyerinin zirvesini ise “Fi” dizisi ile birlikte görmeyi başarmıştır. Demirhisar ile adı geçen ünlüler kervanına katılmayı da başaran Sarıkaya, konu ile ilgili olarak “Yalnızca arkadaşım.” İfadelerini kullanmıştır.

Haldun Demirhisar Zengin Mi?

Demirhisar, yaşça büyük olduğu için magazin severler tarafından mercek altına alındı. Yaşı geçmiş olan ünlü iş adamının, arkasındaki mal varlığı çok merak edilmeye başlandı. Haldun Demirhisar zengin mi sorusu her gün binlerce kez Google’da aratılırken, biz de bu soruya evet cevabını verebiliriz.

Haldun Demirhisar Kaç Yaşında?

Serenay Sarıkaya sevgili olarak bilinen Haldun Demirhisar kaç yaşında sorusunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Adından sıkça bahsettiren bu kişi, yaklaşık olarak 40 yaşında biliniyor. Ancak kendisinin yaşı hakkında net bilgileri kimse bilmiyor.

Haldun Demirhisar Nereli?

Memleketi oldukça merak edilen ünlü iş adamının, İzmir’de yaşadığı ve işlerini burada yürüttüğü bilinmektedir. Ayrıca kendisi, doğma büyüme Egeli bir iş adamıdır.

Haldun Demirhisar Kiminle Evli? Haldun Demirhisar Eşi Kim?

Haldun Demirhisar evli mi sorusunun cevabı da yine oldukça merak ediliyor. Söz konusu ünlü iş adamının evli ve 2 çocuk babası olduğu kesinleşmiş durumda. Ancak kendisinin eşi ile ilgili herhangi bir bilgi henüz bulunmuyor.

Magazin içerikleri ile ilgili daha fazla yazı okumak için web sitemizin “Yaşam” kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Taha Macit

Merhaba ben Taha Macit! 2019 yılından beri Wordpress sistemi ve Arama Motoru Optimizasyonu alanlarında çalışmalar yapıyorum. Webkafasi.net web sitemizin SEO ve yönetim işlerinden ben sorumluyum!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu