Oyun

FIFA 13 Sistem Gereksinimleri

FIFA 13 sistem gereksinimleri, FIFA 13 minimum sistem gereksinimleri ile birlikte hala merak edilmeye devam ediyor. Cevaplıyoruz!

İçindekiler

FIFA 13 Sistem Gereksinimleri

EA oyun stüdyosu her sene PES serisine rakip bir oyun üretmeye devam ediyor. Her sene çıkan futbol oyunları efsane haline gelse de bazı oyunlar asla eskimiyor.

Asla eskimeyen oyunların başında ise FIFA 13 oyunu geliyor. Bu oyunun üzerinden neredeyse on sene geçti ancak hala birçok kişi tarafından oynanıyor.

Ayrıca birçok kişinin bilgisayar sistemi yeterli olmadığı için, FIFA 13 sistem gereksinimleri ve FIFA 13 minimum sistem gereksinimleri merak edilmeye devam ediyor.

Bu yazımızda bilgisayarınız FIFA 13 oyununu kaldırabilir mi yoksa sistem gereksinimlerinizi güncellemeniz mi gerekiyor sorusunun cevabını veriyor olacağız.

FIFA 13 Sistem Gereksinimleri – FIFA 13 Önerilen Sistem Gereksinimleri

FIFA 13 Sistem GereksinimleriÖzellik
İşletim SistemiWindows XP ve üzeri veya Vista
İşlemciİntel Çift Çekirdekli E6750 2.66Ghz ya da AMD Athlon II X2 220 İşlemci
Ram2 GB
HDD6.5 GB Boş Alan
Ekran Kartı512 MB Ekran Kartı ATI Radeon HD 2900 XT ya da Nvidia GeForce 8800 GS
Ses KartıDirectX 10 Uyumlu
DirectXVersiyon 10
FIFA 13 Sistem Gereksinimleri

FIFA 13 Minimum Sistem Gereksinimleri

FIFA 13 Minimum Sistem GereksinimleriÖzellik
İşletim SistemiWindows XP ve üzeri veya Vista
İşlemciIntel Çift Çekirdekli 2.4Ghz ya da eşit AMD işlemci
Ram1 GB
HDD6.5 GB Boş Alan
Ekran Kartı256 MB Ekran Kartı ATI Radeon HD 2900 XT ya da Nvidia GeForce 8800 GS
Ses KartıDirectX 9 Uyumlu
DirectXVersiyon 9
FIFA 13 Minimum Sistem Gereksinimleri
FIFA 13 Nereden İndirilir?

Oyunu artık çevrimiçi olarak satın alma imkanınız bulunmuyor. İnternet üzerinde CD halinde satın alabilirsiniz. Eğer para vermek istemiyorsanız ise saglamindir.com gibi sitelerden oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

FIFA 13 Türkiye Ligi Var Mı?

FIFA 13 Türkiye ligi var mı sorusunun cevabı da yine oldukça merak ediliyor. Ne yazık ki oyunda Türkiye ligi bulunmuyor. Ama internet üzerinden yama indirerek oynayabilirsiniz.

FIFA 13 Türkçe Dil Desteği Var Mı?

Üzerinden yıllar geçmiş olsa da yeni çıkan birçok oyunun aksine FIFA 13 içinde Türkçe dil desteği bulunuyor. Bu destek için herhangi bir yama indirmeniz de gerekmiyor. Türkçe dil desteği, otomatik olarak yüklü bir şekilde oyunun içerisinde geliyor.

FIFA 13 Tanıtım Videosu

Bu yazımızda webkafasi.net takipçilerine özel olarak FIFA 13 Sistem Gereksinimlerini inceledik. Oyunlar hakkında daha fazla yazı okumak için web sitemizin “Oyun” kategorisine bir göz atabilirsiniz. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek kendinize iyi bakın!

Beril Gülüş Akyol

Beril Gülüş Akyol, 2009 senesinde İnönü Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi'nden mezun olmuştur. Sitemizin "Sinema" kategorisinde yazar olarak görev yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu