Web

Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı

Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı özellikle de bulmacalarda karşımıza sıklıkla çıkan sorulardan biridir. Bu sorunun cevabını, yazımızın içerisinde bulabilirsiniz!

Merhabalar webkafasi.net okurları, bu yazımızda “Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel İsmi Nedir?” sorusunun cevabını veriyoruz. Bu soruyu aradığınıza göre bulmaca çözmeyi oldukça seven birisiniz. Bu soruda da takılmış olmalısınız. Merak etmeyin, en güvenilir cevapları yazımızda bulabilirsiniz!

Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı

Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı Macbook’tur.

Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı
Apple Marka Dizüstü Bilgisayarların Genel Adı

Macbook Modelleri Nelerdir?

Apple markasına ait bilgisayarların genel adı Macbook olarak bilinmektedir. Bu ürünlerin ise birçok farklı modeli bulunmaktadır. Söz konusu modeller, genellikle yüksek fiyatları ile bilinmektedir. Yine de performans olarak da rakiplerinin çok önündedir. Siz de bir Mac sahibi olarak piyasadaki en iyi bilgisayarlardan birisine sahip olabilirsiniz. Tamamen sizin elinizde!

MacBook Air, bilgisayar modelleri arasında orta segment ürünlerden birisi olarak bilinmektedir. Bu PC genellikle öğrencilere önerilmektedir. Birçok proje uygulaması, sorunsuz bir şekilde Air’de çalıştırılmaktadır.

Web ile ilgili içerikler okumak hoşunuza gidiyor ise web sitemizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. En iyi içerikleri, uzmanlara danışarak oluşturuyoruz. Mutlaka kendinize göre içerikler bulacaksınız!

Duran Cemiyet

Merhaba, ben Duran! 2005 senesinde Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Bölümü'nden mezun oldum. Web sitemizin "Web" kategorisinden ben sorumluyum!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu